2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Warmińsko-mazurskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Iława
Dodane 02 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna/ zmywak

Lokalizacja

Iława

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Pizzeria Don Corleone poszukuje na stanowisko pomoc kuchenna/ zmywak.

Praca do końca marca od poniedziałku do czwartku w godzinach 14-23 piątek- sobota 10-23 niedziela 12-22 (pracujemy wybrane dni, grafik układany na początku każdego miesiąca) od początku kwietnia przechodzimy na tryb 2/2.

Obowiązki:

  • Obróbka warzyw

  • Mycie naczyń

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Punktualność

  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • Umowe zlecenie

  • Stawka godzinowa

  • Rabat 30% dla pracowników na całą kartę

Proszę o wysyłanie CV za pośrednictwem OLX tylko osoby zainteresowane ofertą którą przedstawiliśmy powyżej.

Lokalizacja

Iława,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Iława
ID: 900475494