2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Pomorskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Reda
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - zmywak

Lokalizacja

Reda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Agencja Pracy Tymczasowej THR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 22065, powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

MAMY DLA CIEBIE:

  • Ciepłe posiłki w czasie pracy;

  • kawa, herbata, woda;

  • firmową odzież;

  • odzież ochronną;

  • umowę zlecenie;

  • pracę w świetnym teamie;

  • stabilne zatrudnienie;

  • możliwość wypracowania dodatkowych godzin.

TWOJA ZADANIA:

  • sortowanie brudnych naczyń, sztućców i przyborów kuchennych przeznaczonych do zmywania zgodnie z zasadami ich mycia i konserwacji;

  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy oraz w okolicy maszyn kuchennych.

TWOJE MOCNE STRONY:

  • Doświadczenie w pracy w kuchni lub zakładzie produkcyjnym mile widziane

  • Umiejętność obsługi maszyn kuchennych lub otwartość na zdobycie tej umiejętności.

  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków.

  • Zdolność pracy w zespole oraz komunikatywność.

  • Gotowość do pracy w weekendy.

  • Gotowość do pracy zmianowej.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego. Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez THR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (80-283) przy ulicy ul. Potokowa 26. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres:rodo (małpa)thrgroup.pl Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Reda,

Pomorskie

Pomorskie, Reda
ID: 911037949