2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Małopolskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wieliczka
Dodane 20 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna, Zmywak praca w restauracji

Lokalizacja

Wieliczka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja w Wieliczce przy Kopalni Soli zatrudni zmywającą/ pomoc kuchenną.

Praca na stałe!

Opis stanowiska:

Poszukujemy pomoc kuchenną do obowiązków będzie należało: obsługa bufetu śniadaniowego, pomoc kucharzowi, prace porządkowe, przygotowanie sałatek, obierak, mile widziane doświadczenie, ale chęci do pracy najważniejsze.

Wymagania:

Pozytywnego nastawienia, Chęci do pracy, Zaangażowania, Książeczka SANEPID

Lokalizacja

Wieliczka,

Małopolskie

Małopolskie, Wieliczka
ID: 910810802