2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Lubelskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Kazimierz Dolny
Dodane 08 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna/zmywak restauracja Hamsa

Wynagrodzenie

24 - 27,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kazimierz Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Hamsa (kuchnia bliskowschodnia) która swoim wystrojem oraz aromatami przenosi gości na Bliski Wschód.

Poszukujemy Pomocy kuchennej/Zmywak

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie, zniżki pracownicze na potrawy serwowane w restauracji. Praca od czwarteku do niedzieli w godzinach: 10:00 - 22:00.

Oczekujemy:

Doskonałej organizacji pracy własnej, aktualnej książeczki zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do jej wyrobienia,

Twoje obowiązki:

Mycie naczyń i obieranie warzyw

Prosimy o kontakt: 66*****79 lub prześlij CV

Lokalizacja

Kazimierz Dolny,

Lubelskie

Lubelskie, Kazimierz Dolny
ID: 682517536