2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Lubuskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Zielona Góra
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomoc kuchenna - zmywak w restauracji Express Oriental

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Restauracja Express Marche w Zielonej Górze poszukuje do swojego zespołu:

Pomoc kuchenna - zmywak

Opis stanowiska pracy:

- praca przy zmywaniu naczyń mechanicznie i ręcznie.

Wymagania:

- aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno - epidemiologicznych (książeczka sanepidowska)

- chęci do pracy i zaangażowanie

- dyspozycyjność do pracy

- wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- atrakcyjne wynagrodzenie

- miłą atmosferę pracy

- w dniu pracy bezpłatny posiłek pracowniczy

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych lub kontakt telefoniczny.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 761708057