2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Łódzkie
  6. Kelner, barman, barista - Skierniewice
Dodane 13 kwietnia 2024

Pomoc kuchni/kelner/kelnerka

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skierniewice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Restauracja Piwnica Browar Strakacza

Wynagrodzenie: 27 zł brutto/godzinę + napiwki

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole pełnym pasji do gastronomii

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Obowiązki:

  • Obsługa gości zgodnie z najwyższymi standardami

  • Przyjmowanie zamówień i doradzanie w wyborze potraw i napojów

  • Dbanie o czystość i porządek na sali

Wymagania:

  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętności miękkie tj. komunikacja, otwartość na i umiejętność przyjmowania informacji zwrotnej/konstruktywnej krytyki, samorefleksja

  • Kultura osobista

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Skierniewice,

Łódzkie

Łódzkie, Skierniewice
ID: 890766691