2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Łódzkie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Zgierz
Dodane 11 kwietnia 2024

Pomoc Kuchni/ Kucharz Restauracja/ Kuchnia Centralna

Lokalizacja

Zgierz

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z rozwojem marki KIMSU poszukujemy osoby która zajęłaby się produkcją półproduktów do naszych restauracji. Nie posiadasz doświadczenia ? Wszystkiego Cię nauczymy ! Chcesz spróbować swoich sił w gastronomii ? Nie zwlekaj i złóż swoją aplikację. Posiadasz doświadczenie tym lepiej, twoje kompetencje będą odzwierciedleniem Twoich zarobków a możliwości a droga awansu jest wielopoziomowa !

Pomoc Kuchni z możliwością przyuczenia na kucharza !

Miejsce pracy: Zgierz

Gwarantujemy:

·     Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska,

·     Intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu,

Twoje zadania:

·     Przygotowywanie dań w zgodzie z obowiązującymi recepturami,

·     Dbanie o estetykę potraw,

·     Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy.

Nasze oczekiwania:

·     Dobra organizacja pracy,

·     Nastawienie na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty,

·     Schludność i kultura osobista,

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 900754723