2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Duchnów
Dodane 04 kwietnia 2024

Pomoc kuchni na dziale zup

Lokalizacja

Duchnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wersal Catering poszukuje osoby na stanowisko Pomoc Kuchni na dziale zup. Czekamy na zgłoszenia zorganizowanych i i energicznych osób.

Twój zakres obowiązków

  • wystarczą Twoje chęci i zaangażowanie – wszystkiego Cię nauczymy!

  • praca poniedziałek-piątek od 4:00 lub 5:00 rano,

  • praca w weekendy (kilka dyżurów w miesiącu) - jesteśmy gastronomią.

Wymagania

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,

  • dyspozycyjność,

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku cateringowym.

Co oferujemy

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • pozytywną atmosferę w pracy,

  • wsparcie zespołu na start,

  • posiłek pracowniczy,

  • parking.

Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko wyślij swoje CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Lokalizacja

Duchnów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Duchnów
ID: 909407736