2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Warmińsko-mazurskie
  5. Prace magazynowe - Ostróda
Dodane 07 maja 2024

Pomoc magazyniera z możliwością pracy jako kierowca

Wynagrodzenie

27,70 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko pomocnika magazyniera, która będzie odpowiedzialna za wsparcie w codziennych operacjach magazynowych. Osoba na tym stanowisku będzie również miała możliwość pracy jako kierowca według potrzeb i dostępności zadań.

Obowiązki:

  • Wykonywanie zadań związanych z przyjmowaniem i kompletowaniem towarów zgodnie z procedurami magazynowymi.

  • Wspieranie magazyniera w prowadzeniu inwentaryzacji oraz utrzymaniu porządku i czystości w magazynie.

  • Wolne chwile wykorzystywane do wykonywania zadań jako kierowca według potrzeb i zapotrzebowania.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy magazynowej będzie dodatkowym atutem, choć nie jest wymagane.

  • Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi magazynowych oraz chęć zdobycia nowych umiejętności.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Gotowość do pracy na zlecenie, zarówno jako pomoc magazyniera, jak i kierowca według potrzeb.

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Stawkę godzinową adekwatną do wykonywanych obowiązków.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy magazynowej oraz jako kierowca.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tym stanowiskiem i spełniasz nasze wymagania, prosimy o przesłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Serdecznie zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 916753853