2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Dodane 03 kwietnia 2024

PRACOWNIK LOGISTYKI wewnętrznej w zakładzie produkcyjnym

Wynagrodzenie

29 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Zacznij pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku! Zostań częścią AQS Poland i dołącz się świata automotive!

Lokalizacja: Kwiatkowskiego, Siechnice (zapewniamy transport)

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie

  • Stawka od 29 zł/h brutto

  • Premia regulaminowa od 600 zł

  • Stabilny grafik pracy od PN o PT 2 zmiany (6-14/14-22)

  • Darmowy dojazd do pracy z Wrocławia i Oławy

  • Możliwość zdobycia doświadczenie w branży automotive

Wymagania:

  • Sumienność

  • Komunikatywność

  • Odpowiedzialność

    Mile widziane

  • Status ucznia/studenta

Obowiązki:

  • Zaopatrzenie stanowisk produkcyjnych w niezbędne materiały.

  • Przechowywanie wyprodukowanych elementów.

  • Inwentaryzacja.

  • Obsługa sprzętu magazynowego.

  • Zachowanie zgodności z procedurami bezpieczeństwa.

  • Zarządzanie zapasami.

Sprzęt:

  • Komputer.

  • Skaner.

  • Wózek paletowy

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Dlatego, że jesteśmy dynamicznym zespołem pełnym energii, otwartym na nowe wyzwania i gotowym do rozwoju razem z Tobą!

Jesteś zainteresowany? Nie zwlekaj! Wyślij swoją aplikację już teraz, a my odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe!

Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami!

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Jeśli chcesz abyśmy zatrzymali Twoje CV, dopisz:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 909185783