2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wyszków
Dodane 11 kwietnia 2024

Pomoc Mechanika Maszyn Budowlanych | Mechanik Maszyn | BESTKOP |

Lokalizacja

Wyszków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 Firma Bestkop zatrudni pomocnika mechanika / samodzielnego mechanika do maszyn budowlanych.

Główne zadania kandydata:

  • pomoc mechanika

  • samodzielne diagnozowanie i naprawa drobnych uszkodzeń

  • Wykonywanie napraw oraz konserwacji maszyn budowlanych w serwisie firmowym.

Oczekiwania:

  • dbałość o stanowisko pracy oraz narzędzia

  • umiejętność pracy w zespole

  • sumienność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • zdolności manualne

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stały wymiar czasu pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 07-17

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków

Mile widziane doświadczenie w naprawach maszyn budowlanych lub rolniczych.

Wszelkie odpowiedzi na pytania związane z ofertą pracy pod numerem telefonu podanym w ogłoszeniu.

Lokalizacja

Wyszków,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wyszków
ID: 911058538