2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kraków
  7. Obsługa produkcji - Bronowice
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomoc na szwalni / krojczy / szwaczka - PRACA OD ZARAZ

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy najdłużej działającą firmą na rynku polskim zajmującą się parkami trampolin.

Tworzymy ciekawe konstrukcje dla obiektów rekreacyjno-zabawowych, wyposażamy sale zabaw i centra rozrywki.

Praca u nas daje dużo satysfakcji oraz pozwala się rozwijać.

Firma realizuje zarówno zamówienia na proste, powtarzalne produkty (np. elementy miękkie takie jak materace, kształtki, przeszkody miękkie, siatki zabezpieczające czy otuliny) jak również zajmuje się wymagającymi inwestycjami, w których pojawiają się nietypowe konstrukcje i innowacyjne rozwiązania.

Jeśli chcesz uczestniczyć w ciekawych projektach, lubisz pracę w młodym, dynamicznym Zespole wskakuj do nas:)

Mile widziane umiejętności: szwacza, krojczego, tapicera.

Zakres obowiązków: przygotowanie materiałów , krojenie, szycie.

Możesz liczyć na wygodne i ciepłe stanowisko pracy dostosowane pod Twoje potrzeby i wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności z możliwością rozwoju.

Stawka 22 - 25 zł na rękę za godzinę. Możliwa praca na pół etatu bądź na cały etat.

Praca w godzinach 7-15 / 8-16

Miejsce wykonywania pracy : Rudawa (50 metrów od stacji PKP, więc dojazd z Krakowa to około 20 minut, a dla osoby dojeżdżającej samochodem dostępny bezpłatny parking ;)) Zapraszamy do wysyłania CV przez formularz.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 879140037