2. Praca
  3. Rolnictwo i ogrodnictwo
  4. Rolnictwo i ogrodnictwo - Świętokrzyskie
  5. Rolnictwo i ogrodnictwo - Gołoszyce
Dodane 12 kwietnia 2024

Pomoc na żniwa(zwożenie słomy, jazda ciągnikiem z hederem od kombajnu)

Lokalizacja

Gołoszyce

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Zatrudnię trzech pomocników na żniwa do dużego gospodarstwa. Wymagane prawo jazdy T bądź B+E.

Zakres obowiązków:

Zwożenie słomy

Układanie słomy ładowarką teleskopową

Jazda ciągnikiem z wózkiem do hederu

Zatrudnienie na umowę-zlecenie, pełne ubezpieczenie. Minimalny wiek to 17 lat.

Bazujemy na ciągnikiach marki FENDT oraz ładowarkach marki Kramer

Zapraszam do kontaktu

Lokalizacja

Gołoszyce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Gołoszyce
ID: 911144691