2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Śląskie
  6. Szkolnictwo - Katowice
  7. Szkolnictwo - Osiedle Tysiąclecia
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomoc nauczyciela przedszkola / Assistentin für die Kindergartnerin

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Osiedle Tysiąclecia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wir möchten ab dem neuen Schuljahr 2024/2025 eine zweisprachige/deutschsprachige Kindergartengruppe in Katowice eröffnen und suchen eine Assistentin für die Kindergartenlehrerin.

Voraussetzungen:

-         Pädagogische Ausbildung, ein Studium/ Bildungskurs (Erzieher/in / Kinderbetreuer/in) ware von Vorteil,

-         Fließende Deutschkenntnisse zur Kommunikation mit Kindern und Eltern unbedingt erforderlich,

-         Bereitschaft zur Arbeit in einer altersgemischten Gruppe

-         Erfahrung in der Arbeit/Betreuung mit Kindern

 Aufgabenbereich:

- Unterstützung der Kindergärtnerin bei der Leitung der Gruppe und die Verwendung der deutschen Sprache zur Kommunikation mit den Kindern und den Eltern,

- Schaffung einer fremdsprachlichen Kommunikationsumgebung für die Kinder, die es ihnen ermöglicht, in die deutsche Sprache einzutauchen und ihre deutsche Sprachkompetenz zu entwickeln.

Wir bieten die Möglichkeit, an einem unkonventionellen Projekt mitzuwirken, ein interessantes und inspirierendes Arbeitsumfeld,

Arbeitsbedingungen und Gehalt sind zu vereinbaren.

Wir würden uns freuen, Sie in einem persönlichen Gespräch kennenzulernen!

W związku z chęcią uruchomienia od nowego roku szkolnego 2024/2025 oddziału dwujęzycznego/niemieckojęzycznego przedszkola w Katowicach, poszukujemy do pracy osoby do pomocy dla nauczyciela przedszkolnego.

Wymagania: wykształcenie pedagogiczne / kurs opiekuna dziecięcego mile widziany, biegła znajomość języka niemieckiego do komunikacji z dziećmi i rodzicami, gotowość do pracy w grupie mieszanej wiekowo, doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zakres obowiązków: wspieranie nauczyciela przedszkolnego w prowadzeniu grupy, posługiwanie się językiem niemieckim w komunikacji z dziećmi, tworzenie obcojęzycznego środowiska komunikacyjnego dla dzieci, pozwalającego na zanurzenie w języku niemieckim i kształcenie kompetencji językowych w tym języku.

Oferujemy możliwość udziału w nietuzinkowym projekcie, ciekawe i inspirujące środowisko pracy.

Wymiar zatrudnienia i wynagrodzenie do uzgodnienia, zapraszamy na spotkanie!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Osiedle Tysiąclecia
ID: 902743891