2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Mazowieckie
  6. Szkolnictwo - Zielonka
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomoc Nauczyciela w Żłobku/Przedszkolu

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedszkole Niepubliczne w Zielonce zatrudni  Pomoc Nauczyciela .

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe pedagogiczne – w trakcie studiów

Otwartość na nowe doświadczenia, nastawienie na rozwój osobisty i zawodowy

Posiadanie cech takich jak: zaangażowanie, uczynność, cierpliwość, łagodność, punktualność, wrażliwość, kreatywność, empatia, odpowiedzialność i pozytywne nastawienie.

Zakres obowiązków

Pomoc w sprawowaniu opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi

Pomoc w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z dziećmi,

Prowadzenie innych aktywności z dziećmi zgodnie z autorskim programem edukacyjnym w przedszkolu.

Oferujemy:

Wynagrodzenie zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami

System wynagrodzeń motywacyjnych - premie uznaniowe

Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego: kursy i szkolenia rozwojowe

Stabilną pracę w młodym i energicznym zespole Zaplecze pomocy dydaktycznych na wysokim poziomie

Cv prosimy przesyłać przez portal olx.pl

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 913923840