2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Wielkopolskie
  6. Kucharz - Poznań
  7. Kucharz - Wilda
Dodane 17 kwietnia 2024

Pomoc pizzaiolo do pizzerii PRZYJEMNOŚĆ

Wynagrodzenie

28 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Przyjemność poszukuje osoby na pomoc pizzaiolo.

WYMAGANIA:

- dyspozycyjność, gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym, także w niedziele i święta (dyspozycyjność MINIMUM 4 dni)

- łatwość nawiązywania kontaktów i pozytywne nastawienie

- wysoka kultura osobista

- odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

- dobra organizacja pracy oraz umiejętność współpracy w zespole

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- aktualna książeczki Sanepid

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-produkcja ciasta

-przygotowanie produkcji bieżącej oraz wydawki

-pomoc w ogólnym funkcjonowaniu restauracji

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

- elastyczny grafik

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (w formie tygodniówek)

- premie motywacyjne za dobre wyniki

- przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

- możliwość rozwoju i przyuczenia do stanowiska pizzaiolo

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na stronie OLX. Po przesłaniu CV będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 883089456