2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Świerczewo
Dodane 11 kwietnia 2024

Pomoc Serwisowo-Magazynowa

Wynagrodzenie

5 400 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Świerczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma NILPOL poszukuje pracownika na stanowisko POMOC SERWISOWO-MAGAZYNOWA

Jesteśmy firmą rodzinną prosperującą na rynku od prawie 20 lat. Zajmujemy się sprzedażą maszyn ogrodniczych i czyszczących marek KARCHER, STIGA, HUSQVARNA, AL.-KO, CEDRUS.

Obowiązki:

·         Pakowanie paczek,

·         Wydania i przyjęcia magazynowe,

·         Składanie nowych maszyn,

·         Przyjmowanie i wydawanie maszyn serwisowych,

·         Mycie maszyn,

·         Dostawa towarów do klientów

Wymagania:

·         Gotowość do pracy,

·         Sumienność w wykonywaniu obowiązków,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Chęci i zaangażowanie,

·         Dobra organizacja pracy własnej,

·         Podstawowe umiejętności obsługi komputera,

·         Umiejętność pracy w grupie,

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie,

·         Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         Okres próbny(umowa zlecenie) a następnie umowę o pracę,

·         Pracę w przyjaznym zespole,

·         Niezbędne narzędzia do pracy,

Zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy. Chętnie zaprosimy Cię na rozmowę, która pozwoli Nam się lepiej poznać.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Świerczewo
ID: 894875035