2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Podkarpackie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Rzeszów
Dodane 14 kwietnia 2024

Pomoc w Kanapkarni "PO DRODZE" 3-4 godziny dziennie (wolne weekendy)

Wynagrodzenie

1 800 - 2 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studenta, Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Kanapkarnia "PO DRODZE" w Rzeszowie poszukuje do pracy osoby (student) z zamiłowaniem do kulinariów ze znajomością obsługi ekspresu kolbowego oraz podstaw w dziedzinie kawy.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach porannych, 3-4 godziny dziennie (weekendy wolne),

  • pracę rozpoczynamy od 5:00 lub 6:00

  • lokal czynny dla klienta w godz. 6:00 - 14:00

Zakres obowiązków:

- poranny wypiek pieczywa oraz ciast

- przygotowywanie kanapek oraz innych produktów do sprzedaży

- parzenie kawy - ekspres ciśnieniowy "kolba"

- dbanie o porządek w lokalu i na zapleczu

- obsługa klienta

Wymagania:

- doświadczenie w "GASTRO" mile widziane

- Zainteresowania w kierunku wypieki/kulinaria

- aktualna książeczka SANEPiD,

- znajomość obsługi kasy fiskalnej,

- miła aparycja,

- punktualność,

- zaangażowanie w pracy,

- mile widziany status studenta lub ucznia

Co oferujemy:

- pracę w młodym zespole

- miłą atmosferę

- darmowe posiłki pracownicze & kawa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 911714072