2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Mazowieckie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Warszawa
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Targówek
Dodane 10 kwietnia 2024

Pomoc w restauracji/Targówek/28,50 zł/h brutto

Wynagrodzenie

28,49 - 28,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Targówek

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy osoby do pracy w restauracji sklepu meblowego na Targówku.

Praca w piątki i soboty oraz niedziele handlowe w godzinach 11:00-19:00 lub 12:00-21:00

Zadania:

  • ogólna pomoc w kuchni

  • obsługa linii wydawczej (bez obsługi zmywaka)

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepidu lub badania lekarskie

  • status ucznia lub studenta, pełnoletność, osoby do 26 roku życia

Zainteresowanych zapraszam do przesłania CV oraz informację o dyspozycyjności

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Targówek
ID: 910826370