2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Wielkopolskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Poznań
  6. E-commerce (handel internetowy) - Ogrody
Dodane 10 maja 2024

Pomoc w sklepie internetowym pakowanie paczek serwis obsługa klienta

Wynagrodzenie

28 - 29 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Ogrody

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hej nasza marka Zenwire specjalizująca się w sprzedaży produktów elektronicznych poszukuje osoby do pomocy w prowadzeniu sklepu internetowego.

Zakres obowiązków:

  • prace magazynowe

  • pomoc w obsłudze sklepu internetowego, pomoc dla innych działów firmy

  • pomoc w komunikacji z podwykonawcami i dostawcami,

  • obsluga programow sprzedazowo magazynowych

  • serwisowanie sprzetu typu projektory itp. - nie musisz posiadac wiedzy od a do z jak to robić możemy Ciebie nauczyć jednak zamiłowanie do majsterkowania będzie atutem. Chodzi o sprzęt głównie elektroniczny.

  • Zgłaszanie wadliwych sztuk, ewidencja, kontakt z dostawcami,

  • Realizacja zwrotów i reklamacji,

  • Pakowanie paczek

  • Prace magazynowe

  • Bieżąca pomoc w utrzymaniu odpowiedniej dokumentacji itp,

  • kontakt z klientem

Mile widziane:

  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym (wymagane)

  • Zamiłowanie do majsterkowania i elektroniki

  • Doświadczenie w pracy z klientem, sklepach internetowych, sprzedaży,

  • Znajomość takich programów jak shoper, baselinker, subiekt gt bedzie mile widziana

Lokalizacja pracy: Poznan, Jeżyce okolice mostu teatralnego

Kogo szukamy:

  • Zaoczny student poniżej 26 roku zżycia 21-24 idealny wiek

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu zwykle od 8 do 16 z możliwością drobnej elastyczności, praca stacjonarna w firmie,

  • mile widziane zainteresowanie branża ecommerce, technologiczna oraz studia z tym związane

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i kwestii z tym związanych

Cechy charakteru:

Zaangażowanie w życie firmy, umiejętność pracy w zespole, uczciwość, rzetelność, komunikatywność, rzeczowość, szczerość, samodzielność, terminowość, bycie inteligentnym i kreatywnym, bycie ogarniętą osobą.

Oferujemy:

Wynagrodzenie 28-30 zl brutto za h + możliwe premie- dla studenta brutto=netto wiec tyle dostaniesz na rękę

Praca w młodym zespole i milą atmosferę

Brak dresscode

Pomoc we wdrożeniu i szkoleniu

Wyjścia integracyjne

Prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

Duże możliwości nauki oraz rozwoju i zdobycia doświadczenia

Stabilne zatrudnienie

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Napisz, dlaczego uważasz, że warto rozważyć Twoja kandydaturę :).

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Ogrody
ID: 917450211