2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Chyby
Dodane 10 kwietnia 2024

Pomocnik, asystent Mechanika / Mechanik Samochodowy

Wynagrodzenie

4 200 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chyby

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Wiodąca na rynku firma KALIŃSKI która od ponad 30 lat zajmuje się układami wydechowymi, serwisem układów wydechowych, regeneracją katalizatorów i filtrów cząstek stałych, w związku z systematycznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pomocnik stanowiska warsztatowego.

W prężnie działającym zespole zajmującym się serwisem układów wydechowych w samochodach osobowych i dostawczych, regeneracją katalizatorów i filtrów cząstek stałych. Szukamy również pomocników, którzy pod okiem fachowców zostaną przyuczeni do wyżej wymienionego stanowiska. Praca 5 dni w tygodniu, poniedziałek - czwartek 8-16:45, piątek 8-16.

Obowiązki na stanowisku pracy:

 - diagnostyka usterek w pojazdach samochodowych

 - obsługa narzędzi kontrolno-pomiarowych

 - wykonywanie czynności obsługowych i naprawczych w samochodach osobowych i dostawczych

 - prowadzenie właściwej dokumentacji

 - obsługa elektronarzędzi

 - przygotowywanie części do wysyłek

Od kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia zasadniczego zawodowego lub średniego w zawodzie Mechanik, Elektromechanik lub pokrewnym

• praktycznej znajomość budowy i zasad eksploatacji samochodów osobowych

• systematyczności, staranności i uczciwości

• umiejętności pracy pod presją czasu

• nastawienia na rozwój i samodoskonalenie

Oferujemy:

• pracę w bardzo stabilnej i rozpoznawalnej na rynku firmie

• pewne warunki zatrudnienia na podstawie kontraktu

• możliwość rozwoju i udział w szkoleniach

• stały kontakt z najnowocześniejszymi technologiami diagnozy i napraw pojazdów

• wynagrodzenie adekwatne do stawianych celów i osiąganych wyników

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV.

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kalinski Sp. z o.o. sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Chyby,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Chyby
ID: 569361261