2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Łódzkie
  5. Budowa / remonty - Starowa Góra
Dział Rekrutacji
Dodane 30 kwietnia 2024

Pomocnik Blacharza poszukiwany (praca w ASO)

Lokalizacja

Starowa Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Sobiesław Zasada Automotive - posiada wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz rozbudowaną sieć oddziałów. Firma zajmuje się sprzedażą i serwisem samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Stale rozwija się, dbając o najwyższą jakość obsługi Klienta. Salony i serwisy spełniają najwyższe standardy.

Więcej ofert pracy znajdziesz na www.zasadaauto.pl/kariera/.

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania oraz wytrwale dążysz do wyznaczonych celów złóż aplikację.

Chętnie poznamy Cię osobiście!

Miejsce pracy: Starowa Góra k. Łodzi

Zadania:

  • Wykonywanie prostych prac blacharskich zgodnie z zakresem zlecenia i przyjętymi normami

  • Naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana lub demontaż uszkodzonych elementów

  • Zabezpieczenie zdemontowanych części

  • Współpraca z pozostałymi działami serwisu

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

Czego oczekujemy od Kandydatów:

  • Wykształcenia zawodowego

  • Atutem będzie znajomość budowy i technologii napraw pojazdów,

  • Dokładności i sumienności

  • Dbałości o mienie Klienta

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Czynnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

  • System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

  • Program Rekomendacji Pracowników

  • Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • Karta Mybenefit

  • Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania CV poprzez APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Starowa Góra,

Łódzkie

Łódzkie, Starowa Góra
ID: 912654814