2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Zachodniopomorskie
  6. Lakiernik, blacharz - Koszalin
Dodane 11 kwietnia 2024

Pomocnik Blacharza Samochodowego

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze od ponad 40 lat świadczy dla swoich klientów usługi blacharsko-lakiernicze, będąc znaną firmą o ugruntowanej pozycji lidera na rynku tego typu usług w woj. zachodniopomorskim. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych młodych ludzi, chcących się uczyć i pracować w tym zawodzie.

Aktualnie poszukujemy:

Zakres obowiązków:

- Praca w siedzibie firmy: Stare Bielice k/Koszalina

- Prace naprawcze i przygotowawcze do lakierowania pojazdów sam. wszystkich marek

Oczekiwania:

- Sumienność, odpowiedzialność

- Umiejętność pracy w zespole

- Doświadczenie na tym stanowisku

- Chęć rozwoju i dokształcania się

Oferujemy:

- Ciekawą i stabilną pracę w renomowanej firmie motoryzacyjnej,

- Możliwość doskonalenia umiejętności zawodowych,

- Bezpośredni kontakt z nowinkami technicznymi,

- Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Dostęp do obszernego pakietu szkoleń,

- Firmowy pakiet medyczny,

- Pracę w ambitnym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Grupy Mojsiuk z dopiskiem nazwy stanowiska „Pomocnik Blacharza Samochodowego Koszalin”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mojsiuk sp. z o.o. sp.k. adres 76-039 Stare Bielice, ulica Koszalińska 89 , jej następców prawnych oraz podmioty powiązane (Mojsiuk Sp. z o.o. , Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A., Mojsiuk Motor Sp. J., Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp. K.,) zwanymi dalej Administratorem. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/zostałem poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Pełna klauzula informacyjna znajduje się na stronie internetowej www.mojsiuk.pl w zakładce Rodo.

Jeśli chcecie aby Państwa CV było wykorzystane nie tylko do aktualnej rekrutacji, ale także do celów przyszłych rekrutacji proszę o zamieszczenie klauzuli:

 „Oświadczam, że wrażam zgodę na przetwarzanie przez Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. K., jej następców prawnych oraz podmioty powiązane : Mojsiuk Centrum Blacharsko-Lakiernicze S.A., Mojsiuk Motor Sp. J., Mojsiuk Sp. z o.o. Auto KM Sp. K., Mojsiuk Sp. z o.o.) moich danych osobowych zawartych w CV dla celów obecnie prowadzonej rekrutacji oraz rekrutacji prowadzonych w przyszłości. "

Podstawa prawna:

RODO: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 667996470