2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Białogard
Dodane 08 kwietnia 2024

Pomocnik budowlany światłowody

Lokalizacja

Białogard

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

W związku z szybkim rozwojem firma Fart Wind zatrudni na stanowisko :

Pomocnik budowlany.

Firma zajmuje się budową, serwisem i utrzymaniem sieci światłowodowych.

Opis stanowiska:

• miejsce siedziby: Białogard

• budowa doziemnej infrastruktury światłowodowej

• budowa napowietrznych sieci światłowodowych

• budowa sieci światłowodowych wewnątrz budynków

• budowa kanalizacji teletechnicznych wraz z zaciąganiem kabli światłowodowych

Wymagamy:

• braku nałogów

• umiejętności pracy w zespole

•  odpowiedzialność, sumienność

•  mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

• zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o zlecenie, samozatrudnienie czy umowę o pracę po okresie próbnym,

• ciekawą pracę w profesjonalnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych wyników,

• narzędzia pracy.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

W przypadku przesłania CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

FART WIND

Lokalizacja

Białogard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Białogard
ID: 910411455