2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Mazowieckie
  6. Cukiernik, piekarz - Warszawa
  7. Cukiernik, piekarz - Wola
Dodane 30 kwietnia 2024

Pomocnik Cukiernika

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Wola

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Do pracowni ciast i tortów artystycznych poszukujemy cukiernika.

Zakres obowiązków:

  • pomoc w przygotowywaniu tortów

  • przygotowywanie ciast, drożdżówek i monoporcji do cukierni.

  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz magazynie

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką cukierniczą

  • znajomość podstawowych technik cukierniczych (ciasto kruche, drożdżowe, biszkopty)

  • aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Pracę proponujemy w wymiarze połowy etatu. Dni w których potrzebujemy pomocy to piątek,sobota oraz wymiennie czwartek i niedziela. W weekendy pracujemy od godzin porannych(6/7 rano) natomiast czwartki i piątki są elastyczne godzinowo. Zmiana to 7/8 h.

Pracownia zlokalizowana jest na Warszawskiej Woli- dobry dojazd komunikacją miejską lub samochodem.

Praca od maja!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Wola
ID: 915472545