2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Tarnowskie Góry
Dodane Dzisiaj o 08:30

Pomocnik dekarza/pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zakres obowiązków:

  • krycie, konserwacja i naprawa dachów

  • montaż urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów,

  • wykonywanie obróbek dekarskich dachów, podkładów pod pokrycia dachowe

  • wykonywanie napraw konserwacyjnych w budynkach

  • naprawy ślusarskie stolarki okiennej i drzwiowej

  • uzupełnianie ubytków tynków, malowanie

  • drobne naprawy instalacji wodno-kanalizacyjnej

  • naprawa i konserwacja placów zabaw

  • koszenie trawników, przycinanie żywopłotów

Wymagania:

  • samodzielność i dobra organizacja pracy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • prawo jazdy kat. B

Osoby do kontaktu:

  • Kierownik działu eksploatacji budynków tel. 694 451 586

  • Specjalista ds. dekarsko – eksploatacyjnych tel. 51*******28

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 917305022