2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Toruń
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik drukarza

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PAK sp. z o.o., to nowocześnie zorganizowana drukarnia fleksograficzna, powstała w 1990 roku, zajmująca się projektowaniem oraz produkcją specjalistycznych opakowań do żywności. Dziś wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, zatrudniamy 190 pracowników, nasze opakowania odnajdziesz w każdym sklepie w Polsce.

Naszą misją jest przeciwdziałanie marnowaniu żywności poprzez dostarczanie bezpiecznych opakowań z tworzyw sztucznych przedłużających jej trwałość, z jak najmniejszym oddziaływaniem na środowisko naturalne.

Zachęcam do zapoznania się z profilem firmy na stronie www.pak.torun.pl

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę na pełen etat

  • pracę w systemie zmianowym (4-brygadówka)

  • premie wydajnościowe

  • dofinansowanie do wypoczynku

  • dopłatę do karty sportowej

  • prywatną opieka medyczna

  • program poleceń pracowniczych

  • ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • brak uczuleń na rozpuszczalniki, rozcieńczalniki, farby

  • rozpoznawanie szerokiej palety barw

  • gotowość do pracy zmianowej

  • spostrzegawczość

  • odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie maszyny do rozpoczęcia procesu druku

  • wsparcie drukarza podczas procesu druku

  • pobranie farb z magazynu

  • kontrolowanie procesu druku

  • odpowiednie znakowanie materiałów i wyrobów gotowych

  • mycie elementów maszyny biorących udział w nadruku

  • efektywna organizacja przestrzeni wokół maszyny drukującej

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 894832760