2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Mysłowice
Dodane 26 kwietnia 2024

Pomocnik Drukarza

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Przedsiębiorstwo produkujące asortyment niezbędny do pakowania i ekspozycji ziół oraz kwiatów doniczkowych poszukuje pracownika na stanowisko Pomocnika Drukarza:

Zakres obowiązków:

  • pomoc przy obsłudze maszyny drukarskiej,

  • pomoc przy wszystkich pracach związanych z przygotowaniem maszyny do druku,

  • zabezpieczanie i ewidencjonowanie zwrotów pozostałych po produkcji materiałów i surowców oraz właściwe segregowanie odpadów poprodukcyjnych i dostarczanie ich do miejsc składowania,

  • pomoc w konserwacji maszyn drukarskich, pomoc przy oklejaniu matryc,

  • mycie matryc drukarskich utrzymywanie czystości i porządku na maszynie, w jej obszarze oraz w pomieszczeniach pomocniczych,

  • pracę zgodną z procedurami i instrukcjami Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Rodzaj umowy:

  • Umowa o pracę,

  • Praca w systemie 3 zmianowym.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 907679791