2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Wałcz
MGN Sp. z o.o.
Dodane 06 maja 2024

Pomocnik Drukarza / Asystent drukarza

Lokalizacja

Wałcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Masz Wewnętrznego Superbohatera? Dołącz do Naszego Zespołu w nowoczesnej firmie! Koniecznie skontaktuj się z nami już teraz!

MGN od ponad 12 lat specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych w technologii fleksograficznej. Wychodzimy z założenia, że etykieta odpowiada za pierwsze wrażenie potencjalnego nabywcy, a jej rola nie ogranicza się do informacji. Jest wyróżnikiem, reklamą i obietnicą. Pierwszego wrażenia nie da się powtórzyć, dlatego jakość i niezawodność to nasze priorytety. Oto czym będziesz się zajmował:

  • czynny udział w przygotowaniu zlecenia produkcyjnego do druku

  • pomoc w przygotowaniu maszyny drukującej do pracy

  • przygotowanie narzędzi drukowych

  • wsparcie w przygotowaniu farb według wytycznych drukarza

  • pomoc przy czyszczeniu i konserwacji maszyny

  • wspieranie drukarza przy rozwiązywaniu problemów

  • zachowanie porządku i dbałość o bezpieczeństwo pracy

  • wykonywanie innych zadań zleconych przez drukarza

Oto czego oczekujemy od osób zainteresowanych:

  • pracowitości i zaangażowania

  • koncentracji na zadaniach

  • dbałości o szczegóły i precyzji

  • zdolności manualnych

  • odpowiedzialności za powierzone zadania

  • chęci do cierpliwej nauki

  • lojalności i chęci budowania długiej relacji z pracodawcą

  • pozytywnego nastawienia do pracy w zespole

    Naszym pracownikom zapewniamy: atrakcyjny system wynagrodzeń, możliwość rozwoju, gwarantujemy przeszkolenie i wdrożenie do pracy w miłej atmosferze, refundację kosztów dojazdu dla osób spoza Wałcza.

    Oferujemy Ekscytującą Przygodę Pracy: Tu nie ma miejsca na nudę! Każdy dzień jest nowym wyzwaniem, które czeka na rozwiązanie przez naszych superbohaterów! Kolorowy Świat Możliwości: Jesteśmy miejscem, gdzie Wasze pomysły i kreatywność mogą rozwijać się wraz z firmą. Tutaj możecie stać ekspertem i znawcą tematu. Wierzymy w Wasz potencjał i gotowi jesteśmy pomóc Wam w zdobyciu umiejętności w branży znakowania produktu.

Lokalizacja

Wałcz,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Wałcz
ID: 851387189