2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Opolskie
  6. Obsługa produkcji - Głogówek
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomocnik drukarza / Drukarz

Lokalizacja

Głogówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma VTO DEKOR Sp. z o.o. z siedzibą w Głogówku jest uznanym w Europie producentem materiałów dekoracyjnych do produkcji drzwi, mebli oraz paneli ściennych.

Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Pomocnik drukarza lub Drukarz w dziale produkcji.

Zadania:

• Obsługa przemysłowych maszyn drukarskich

• Kontrola kolorystyki i jakości zadruku

• Opanowanie podstawowych procesów poligraficznych

• Przygotowanie surowców do produkcji oraz zabezpieczenie wyrobów gotowych

• Dbałość o czystość oraz przestrzeganie BHP na swoim stanowisku pracy

Wymagania:

• Dobry wzrok, zwłaszcza w zakresie widzenia kolorów

• Dobra kondycja psychofizyczna

• Odpowiedzialność oraz dyspozycyjność

• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

• Współpracę w oparciu o umowę o pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

• Dodatkowe świadczenia z zakładowego funduszu socjalnego, nagrody specjalne i jubileuszowe

• Możliwość rozwoju zawodowego zgodnie z zaplanowaną ścieżką kariery

• Pracę w firmie ze stabilną pozycją rynkową

Praca na 3 zmiany, od poniedziałku do piątku, w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.

Miejsce pracy: Głogówek

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00  pod nr tel. +48 533 343 253

Lokalizacja

Głogówek,

Opolskie

Opolskie, Głogówek
ID: 889522337