2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Goleniów
Eviosys Packaging Polska Sp. z o.o.
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomocnik drukarza - osoby do szkolenia

Lokalizacja

Goleniów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Eviosys Packaging Polska, będąca światowym liderem produkcji opakowań metalowych oraz wieczek do żywności, poszukuje pracownika na stanowisko

(zostały tylko 2 wolne miejsca)

Zdajemy sobie sprawę, że trudno będzie znaleźć drukarzy, którzy w ciągu kilku tygodni staną przy maszynie i będą drukować, jak pracownicy, którzy robią to u nas od lat.

Dlatego poszukujemy osób, które wyszkolimy w kierunku drukarza. Oferujemy pełne szkolenie z dedykowanym trenerem oraz przejście pełnego procesu lakierowania i drukowania. Nauczymy Cię wszystkiego, co niezbędne w pracy maszynisty offsetowego, ale od Ciebie oczekujemy, że będziesz znał się trochę na maszynach i urządzeniach. To nie musi być udokumentowane doświadczenie w firmie produkcyjnej - liczymy, że wiesz do czego służą poszczególne klucze, wiesz co to jest rysunek techniczny, oraz że nie będziesz po raz pierwszy w życiu trzymał młotka czy kombinerek. Potrzebny będzie również Twój zapał i dużo chęci - aby poznać wszystkie tajniki pracy na lakierni i drukarni.

Szukamy Ciebie:

  • jeżeli lubisz majsterkować, ustawiać maszyny, naprawiać samochód, lubisz szukać lepszych rozwiązań,

  • jeżeli chcesz się uczyć, zdobywać nowe umiejętności i lubisz wyzwania,

  • jeżeli cenisz pozytywną atmosferę pracy

  • jeżeli cenisz otwartą kulturę pracy i szacunku do drugiego człowieka

  • jeżeli akceptujesz pracę na 3 zmiany

    Twój docelowy zakres obowiązków:

  • drukowanie na arkuszowych wielkoformatowych maszynach drukujących,

  • obsługa wielokolorowej linii drukarskiej i lakierniczej,

  • kontrola jakości druku z wykorzystaniem komputerowych systemów kontroli,

  • potwierdzenie zgodności druku z wzorcem kolorystycznym,

  • kontrola jakości za pomocą densytometrów i spektrofotometrów,

  • mieszanie farb zgodnie z recepturami,

  • utrzymanie, konserwacja, monitorowanie i obsługa linii drukarskiej,

  • raportowanie produkcji w systemie komputerowym,

  • dbałość o utrzymanie porządku i czystości na maszynie i stanowisku pracy.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub zainteresowania w kierunku mechaniki, naprawy i ustawiania maszyn,

  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami, kluczami itp.,

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne,

  • znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność współpracy w zespole,

  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,

  • gotowość do pracy trzyzmianowej.

Możemy Ci zaoferować:

  • obszerne, wielomiesięczne szkolenie z dedykowanym trenerem,

  • bieżący monitoring zdobywania Twoich umiejętności i wiedzy,

  • egzamin po każdym etapie wraz ze wzrostem wynagrodzenia,

  • adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z bardzo bogatym pakietem socjalnym,

  • bonus kwartalny,

  • dofinansowanie do napojów i przekąsek,

  • udział we wdrażaniu ciekawych projektów oraz aktywny wpływ na bezpieczeństwo i inne kwestie poprzez program pomysłów pracowników.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych. Przekonaj się, że warto z nami współpracować!

Lokalizacja

Goleniów,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Goleniów
ID: 754707949