2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poniec
Dodane 02 maja 2024

Pomocnik drukarza - praca od zaraz

Lokalizacja

Poniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Famag Sp. z o.o. jest wiodącym producentem opakowań dla branży owocowo-warzywnej i przemysłu. Tworzymy najwyższej jakości rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych partnerów. Pracujemy z pasją i podejmujemy wyzwania, by zadowolić najbardziej wymagających klientów.

W związku z poszerzaniem oferty dla rynku oraz intensywny rozwój poszukujemy specjalistów w branży.

Jeśli chcesz być częścią zespołu, który z pasją tworzy opakowania przyszłości, aplikuj do nas!

Twoje zadania:

  • zamawianie produktów z magazynu na potrzeby produkcji,

  • przygotowanie produkcji pod drukarkę środków technologicznych,

  • przygotowanie farb pod produkcję,

  • założenie foli na maszynie,

  • nadzór nad jakością,

  • sprzątanie maszyn po zakończeniu produkcji,

  • pomoc w przezbrojeniu maszyny,

  • segregacja odpadów,

Wymagane kompetencje:

  • wysoka motywacja do pracy,

  • koncentracja na realizacji określonych celów,

  • dobra organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zaangażowanie,

  • dyspozycyjność,

  • mile widziane doświadczenie w pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany po 8 godzin,

  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania,

  • wsparcie całego zespołu FAMAG, który chętnie odpowie na każde Twoje pytanie,

  • interesującą pracę z ludźmi, dla których jest ona pasją,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia, dzięki czemu zwiększysz swój potencjał,

  • grupowe ubezpieczenie na życie, ponieważ troszczymy się o tych, którzy z nami pracują,

  • udział w szkoleniach i spotkaniach integracyjnych, bo chcemy lepiej poznać się wzajemnie.

 Jeśli szukasz możliwości rozwoju zawodowego i chcesz  pracować w przyjaznej atmosferze - dołącz do nas! Czekamy na Ciebie.

 Miejsce pracy: Poniec

 Prosimy o przesłanie CV z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Famag Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym oraz również na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Lokalizacja

Poniec,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poniec
ID: 848039924