2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Nowy Sącz
Szina Sarnecka
Dodane 29 kwietnia 2024

POMOCNIK DRUKARZA - praca od zaraz

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Flexergis sp. z o.o. to czołowy polski dostawca opakowań giętkich zadrukowanych w technologii fleksograficznej. Należy do międzynarodowej Grupy, zajmującej się przetwórstwem tworzyw sztucznych.

GRUPA ERGIS obecnie zatrudnia ok. 1000 pracowników tworząc dla nich stabilne miejsca pracy w 5 zakładach produkcyjnych w Polsce i w Niemczech.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: POMOCNIK DRUKARZA

Lokalizacja: Nowy Sącz

Zadania na stanowisku pracy:

• Montowanie matryc drukarskich zgodnie z instrukcjami,

• Załadunek rolek z folią do maszyn drukarskich oraz kontrolowanie parametrów,

• Mycie i czyszczenie drukarek fleksograficznych,

• Wprowadzanie danych do systemu,

• Drukowanie etykiet i oklejanie rolek zgodnie z zaleceniami,

• Znakowanie braków technologicznych i zgłaszanie niezgodności.

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym,

• Gotowość do pracy zmianowej,

• Podstawowa znajomość obsługi komputera,

• Wykształcenie średnie,

• Gotowość do pracy fizycznej.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwijającej się firmie,

• Wsparcie doświadczonych pracowników w procesie wdrażania kandydata,

• Dofinansowanie do szkoleń i kursów,

• Dodatkowe benefity: dofinansowanie na dojazdy, ubezpieczenie grupowe oraz dofinansowanie do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Ergis-Management Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa 00-349, Tamka 16. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 910332611