2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Morawica
Dodane 27 maja 2024

Pomocnik elektromontera linii energetycznych

Lokalizacja

Morawica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

W związku z ciągłym rozwojem Firma M&M Elektro zatrudni pracownika na stanowisko Pomocnik elektromontera linii energetycznych.

Oferujemy:

·        Wynagrodzenie (stawka godzinowa + premia - ustalane indywidualnie w zależności od doświadczenia za miesiąc między 4500zł a 5500zł na rękę)

·        zatrudnienie na umowę o pracę przez cały rok.

·        Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Wymagamy:

·        samodzielności i solidności w wykonywanych pracach

·        Mile widziane: prawo jazdy B, BE, lub C, CE

Zakres obowiązków:

·        Praca przy budowie przyłączy elektrycznych na terenie gmin: Zabierzów, Wielka Wieś, Czernichów, Liszki

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: DZ. U. 2016 r. poz. 922)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Morawica,

Małopolskie

Małopolskie, Morawica
ID: 872801519