2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Płock
Dodane 03 kwietnia 2024

Elektryk Warsztatowy

Wynagrodzenie

18 000 - 22 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płock

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: DaniaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Elektryk Warsztatowy

Lokalizacja: Cork, Irlandia

Zakres obowiązków:

  • Instalacja i montaż elementów systemów klimatyzacyjnych przemysłowych, w tym przekaźników, sterowników i bezpieczników.

  • Prowadzenie i układanie okablowania w systemach korytkowych zgodnie z wymogami technicznymi.

  • Praca zgodnie z dostarczonymi schematami elektrycznymi i projektami instalacyjnymi.

Wymagania:

  • Profesjonalne umiejętności w czytaniu i interpretacji schematów elektrycznych.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację w środowisku pracy.

  • Wysoka dbałość o detale i jakość wykonywanej pracy.

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Od 20 do 22 EUR/godzinę.

  • Płatne nadgodziny 150% stawki za pracę powyżej 39 godzin tygodniowo.

  • Bezpłatny transfer z lotniska oraz wsparcie w zakwaterowaniu (zapewniamy pojedyncze pokoje).

  • Kompleksową pomoc w załatwianiu formalności administracyjnych.

  • Cotygodniowe wypłaty

  • Umowę o pracę na warunkach irlandzkich, z pełnym pakietem świadczeń socjalnych.

  • Stałą pracę w nowoczesnym, dobrze wyposażonym warsztacie

Aplikuj teraz! Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i spełniasz wymienione wymagania, nie czekaj! Aplikuj już dziś i rozpocznij swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie w Irlandii. Oczekujemy na Twoje CV!

Numer licencji: 27941

Lokalizacja

Płock,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płock
ID: 883828510