2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Ruda Śląska
Dodane 24 kwietnia 2024

Pomocnik ELEKTRYKA / elektromontera Olkusz

Lokalizacja

Ruda Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

"Barbara" Sp. z o.o. jest firmą inżynieryjno-instalacyjną z trzydziestoletnim doświadczeniem w kompleksowym świadczeniu usług z zakresu instalacji elektrycznych, teletechnicznych i telekomunikacyjnych w obiektach przemysłowych, usługowych, handlowych i mieszkalnych - www.pphubarbara.com.pl

Aktualnie poszukuje pomocnika elektromontera/ elektryka.

Miejsce wykonywania pracy : Olkusz

Opis stanowiska

   Pomoc przy wykonywaniu prac elektrycznych zewnętrznych :

- budowie linii kablowych nN i ŚN,

- budowie oświetlenia ulicznego.

 Wymagania minimalne:

- podstawowa wiedza elektryczna,

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

- komunikatywność,

- uczciwość,

- sumienność,

- pracowitość,

- dyspozycyjność.

Mile widziane:

- prawo jazdy kat "B",

- umiejętność czytania projektów i dokumentacji,

- doświadczenie w pracy na budowie na podobnym stanowisku,

- uprawnienia na podesty ruchome.

Gwarantujemy umowę o pracę, badania lekarskie i wysokościowe , odzież roboczą i ochronną , a także zestaw podstawowych narzędzi i elektronarzędzi. Ponadto oferujemy dojazd na budowę samochodem firmowym.

Lokalizacja

Ruda Śląska,

Śląskie

Śląskie, Ruda Śląska
ID: 531285600