2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Katowice
  6. Praca za granicą - Bogucice
Ewa
Dodane 28 maja 2024

POMOCNIK ELEKTRYKA - Niemcy - 60-70 zł/h

Lokalizacja

Katowice, Bogucice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służboweRekrutacja online

Opis

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż elementów instalacji elektrycznych

  • Uruchamianie nowych maszyn, urządzeń linii zrobotyzowanych, linii montażu baterii i silników elektrycznych jak i przenośników

  • Analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych

  • Podłączanie czujników, falowników

  • Rozciąganie kabli zgodnie z dokumentacją

  • Budowa i montaż szaf sterowniczych

Nasze wymagania:

  • nie wymagamy doświadczenia

  • zatrudnimy osoby po szkole technicznej nie mające doświadczenia w elektryce

  • Uprawnienia SEP

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Podstawowa wiedza z zakresu instalacji elektrycznej

  • Gotowość do podróży służbowych do Niemiec w systemie 3 tygodnie w delegacji, 1 tydzień w Polsce

Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia: 60-70 zł/h

  • Polska umowa o pracę

  • Opłacamy komfortowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)

  • System pracy: 3 tygodnie na projekcie, 1 tydzień w domu (możliwość indywidualnego dostosowania zjazdów i dłuższego pobytu na projekcie)

  • Zapewniamy transport: auto i karta flotowa

  • Praca w międzynarodowym środowisku, które ma wpływ na rozwój kariery zawodowej

  • Pełne wyposażenie służbowe dotyczące stanowiska pracy

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich ludzi w R11 Automation

  • Pakiet ubezpieczenia OC i NNW

Powyższe ogłoszenie nie stanowi wiążącej oferty ale jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań dotyczących zawarcia umowy o pracę.

Zgodnie z art. 71 Kodeksy Cywilnego, w związku z art. 300 Kodeksu Pracy.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Bogucice
ID: 901994793