2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Dębniki
Dodane 02 kwietnia 2024

Pomocnik hydraulika

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma BEMA-Tech zajmująca się projektowaniem oraz kompleksowym wykonawstwem instalacji dla przemysłu wraz z automatyką, poszukuje pracownika na stanowisko:

POMOCNIK HYDRAULIKA-SPAWACZA

Opis stanowiska:

·        przygotowanie profili oraz rur stalowych do spawania

·        obróbki szlifierskie i ślusarskie elementów

·        montaż konstrukcji stalowych dla urządzeń: kotłów grzewczych, central

wentylacyjnych, pomp, wymienników ciepła

·        montaż konstrukcji stalowych, podpór, zawieszeń dla prowadzenia instalacji

grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wymagania:

·        Pracowitość, sumienność, dyspozycyjność

·        Chęć do pracy oraz uczenia się

·        Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do powierzonych zadań

·        Brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na wysokości

·        Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami budowlanymi,

elektronarzędziami

·        Odpowiedzialność za powierzone narzędzia i materiały

·        Czynne prawo jazdy kategorii B

·        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

·        Uprawnienia na podesty ruchome oraz umiejętność obsługi wózka widłowego będą

dodatkowymi atutami

·        Osoby bez doświadczenia, ale z mocnym nastawieniem na naukę i rozwój również

będą brane pod uwagę

Oferujemy:

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu

lub umowę zlecenie

·       Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności

·   Pracę w budownictwie przemysłowym, przy dużych interesujących projektach

·        Możliwość aktywnego uczestnictwa w ciekawych projektach zawodowych

i rozwoju zawodowego

·        Pracę z doświadczonym pracownikiem

·        Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        Szkolenia oraz pomoc w zdobyciu uprawnień zawodowych

·        Karta sportowa Multisport (po okresie próbnym)

·        Miłą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie krótkiego CV poprzez pocztę OLX.

Możliwy kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 72*******03 w godzinach 9:00 - 15:00.

Przesłane CV musi zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Informacje dodatkowe:

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w siedzibie firmy po wcześniejszym uzgodnieniu odpowiedniego terminu.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 758413127