2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Krotoszyn
Dodane 12 kwietnia 2024

Pomocnik instalatora systemów nawadniania

Lokalizacja

Krotoszyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

- Pomoc przy montażu systemów nawadniających zgodnie z instrukcjami i wymaganiami klienta.

- Asystowanie głównemu instalatorowi w instalacji rur, zraszaczy, zaworów i sterowników.

- Pomoc przy wykonywaniu prac ziemnych i przygotowaniu terenu pod instalację.

- Wspieranie w testowaniu i uruchamianiu systemów, oraz w konserwacji i naprawach.

- Zapewnienie czystości miejsca pracy po zakończeniu prac.

Wymagania:

- Umiejętność pracy w zespole i chęć do nauki.

- Motywacja do pracy w warunkach zewnętrznych, także w różnych warunkach pogodowych.

- Dyspozycyjność i punktualność.

- Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami ogrodniczymi oraz w instalacji systemów nawadniających, ale nie jest to konieczne.

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 909126163