2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Małopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Gorlice
Dodane 09 kwietnia 2024

Pomocnik kierownika regionalnego w sieci sklepów z e-papierosami

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorlice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

CHM GROUP, właściciel sieci sklepów z e-papierosami Chmurzymy Vape Shop w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Pomocnika Kierowników Regionalnych

Do zadań na tym stanowisku będzie należało:

  • pomoc przy otwieraniu nowych sklepów (np. transport i montaż mebli w lokalu, wykładanie towaru)

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie sklepów w zastępstwie kierownika (wizyta na sklepach, raportowanie, dostarczenie towaru)

  • dokonywanie drobnych napraw w sklepach

  • zdalne rozwiązywanie problemów (jak np. zorganizowanie serwisanta)

  • inne zadania wynikające z bieżącej pracy

  • rozpatrywanie reklamacji i wprowadzanie ich do systemu

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy w młodym zespole

  • prawa jazdy kategorii B od minimum 3 lat (jazda samochodem osobowym i dostawczym do 3,5t)

  • znajomość podstaw tematyki e-papierosów będzie bardzo dużym atutem

  • odpowiedzialności i umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

  • kreatywności i sumienności

  • dyspozycyjności (sporadycznie mogą się zdarzać wyjazdy 2-dniowe)

  • umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

  • stałą i ciekawą pracę w rozwijającej się firmie

  • praca w centrali i wyjazdach (teren woj. małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, świętokrzyskiego)

  • świetną atmosferę pracy w młodym zespole

  • możliwość rozwoju i awansu

  • pracę od poniedziałku do piątku w centrali firmy w Gorlicach + wyjazdy

Lokalizacja

Gorlice,

Małopolskie

Małopolskie, Gorlice
ID: 910493819