2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Lipienice Górne
Dodane 25 kwietnia 2024

Pomocnik lakiernika, szlifierz

Lokalizacja

Lipienice Górne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lakiernia Proszkowa w Wierzbicy szuka pracownika na stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na dziale lakierni proszkowej na stanowisko POMOCNIK LAKIERNIKA/SZLIFIERZ

Zadaniem pracownika na tym stanowisku jest przygotowanie elementów do procesu lakierowania proszkowego:

- przygotowanie powierzchni detali do lakierowania,

- usuwanie wad materiału za pomocą szlifierki

- oczyszczanie elementów z drobnych zanieczyszczeń,

- właściwe zawieszenie elementów na linii lakierniczej,

- weryfikowanie gotowych wyrobów oraz ich pakowanie,

- inne zadania powierzone przez przełożonego.

Czego oczekujemy

- dokładności i odpowiedzialności przy wykonywaniu swoich obowiązków,

- chęci do pracy,

- dbanie o należyty stan techniczny sprzętu i powierzonego mienia,

- silne zorientowanie na Klienta oraz dbanie o pozytywny wizerunek firm

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

Stałą i pewną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania

Dobre relację i miłą atmosferę pracy w młodym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swoich aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Lokalizacja

Lipienice Górne,

Mazowieckie

Mazowieckie, Lipienice Górne
ID: 830468896