2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Koniecwałd
Lemm
Dodane 23 kwietnia 2024

Pomocnik lub Stolarzy do produkcja okien drewnianych

Wynagrodzenie

9 800 - 10 050 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koniecwałd

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy: Niemcy  19300 Fresenbrügge

Zadania:

Produkcja okien drewnianych

Obróbka powierzchniowa drewna

Zamontuj zawiasy i okucia

Szklenie okien

Montaż uszczelek okiennych

Wymagania:

Doświadczenie w pracy jako Pomocnik lub Stolarz co najmniej 1 rok

Zaangażowanie i motywacja do pracy

Niezawodnosc

Oferujemy:

Polska Umowa o Prace

Dwutygodniowe przelewy na konto

Netto od € 2.000,00 do Netto EUR 2.100,00

Start od zaraz

42-43 godz./tydz.

Mmożliwość regularnych zjazdów do Polski - 5/1

Dobre zakwaterowanie z Wifi... (Koszty € 200,00 - miesięcznie)

Polscy koledzy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV ze zdjeciem.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: (Dz. U. 2016 r. poz. 922).

„Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Lemm Group Sp. z o.o., Koniecwald 73, 82-400 Sztum, Tel.: 69*****06 (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest Heinz Jürgen Lemm, Tel.: 69*****06. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie Art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - Art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Lokalizacja

Koniecwałd,

Pomorskie

Pomorskie, Koniecwałd
ID: 902164325