2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Kujawsko-pomorskie
  5. Prace magazynowe - Toruń
Dodane 03 maja 2024

Pomocnik magazyniera / kierowca do 3.5t - praca od zaraz

Wynagrodzenie

5 000 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Szukamy chętnych do pracy od zaraz!

Szukamy pomocnika magazyniera, który, jako firmowy kierowca, będzie też dostarczał towar do naszych klientów.

Mniej więcej połowę czasu pracy spędzisz na miejscu, w magazynie, drugą połowę - w trasie.

Firma: Welwet sp. z o.o.

Lokalizacja: ul. Na Zapleczu 32, Toruń

Stanowisko: pomocnik magazyniera/kierowca

Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godz. 8-16, wymagana dostępność w co drugą sobotę (6-14)

Zakres obowiązków:

  • rozładunek, przyjęcie, przygotowanie i wysyłka towarów

  • wydawanie towaru klientom

  • utrzymywanie porządku w magazynie

  • wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego (głównego magazyniera)

  • dostarczanie towaru do klientów

Nasze wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność efektywnego planowania pracy

  • dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • chęć do pracy w środowisku pracy fizycznej

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Prosimy o składanie aplikacji przez OLX. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 914618996