2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Pomorskie
  5. Prace magazynowe - Przejazdowo
Dodane 23 maja 2024

Pomocnik magazyniera - praca sezonowa (Przejazdowo k/Gdańska)

Lokalizacja

Przejazdowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Alco-Trade to wiodący dystrybutor alkoholi w Polsce. Nasz zespół zarządzający stanowi grono ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem i niekwestionowanymi sukcesami w branży alkoholowej w kraju i za granicą.

Aktualnie do naszego Oddziału w Przejazdowie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą sezonową w magazynie:

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie towaru według zamówień,

  • Załadunek/rozładunek towaru,

  • Inne proste prace magazynowe.

Wymagania:

  • Siła fizyczna,

  • Dokładność, sumienność,

  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku (7-15, 9-17).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na okres wakacyjny (od czerwca do sierpnia),

  • Szkolenie stanowiskowe,

  • Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Możliwość zatrudnienia studentów/osób uczących się.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Uprzejmie prosimy o przesyłanie dokumentu aplikacyjnego (CV) zawierających informacje, o których mowa w art. 221§ 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2018 poz. 357 z późn. zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. W przypadku woli udziału w innych projektach rekrutacyjnych w przyszłości prosimy o dołączenie dodatkowej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu udziału w innych projektach rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości przez Alco Trade Sp. z o. o. Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Alco Trade Sp. z o. o. z siedzibą w Kołaczkowie. Dane przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016r. w celu prowadzenia rekrutacji pracowników. Administrator nie udostępnia danych ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 25 lat. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego wyżej celu. Dane są powierzane w niezbędnym zakresie jedynie podmiotowi zajmującemu się kadrami zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Lokalizacja

Przejazdowo,

Pomorskie

Pomorskie, Przejazdowo
ID: 917358531