2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Zatorze
Dodane 16 kwietnia 2024

Pomocnik malarza proszkowego

Wynagrodzenie

4 242 - 5 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gliwice, Zatorze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

HAZ Konstrukcje Sp. z o.o. www.hazkonstrukcje.pl

Spółka zajmująca się konstrukcjami stalowymi, zatrudni osobę na stanowisku:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres odpowiedzialności:

  •       Przygotowywanie farb i sprzętu do procesu lakierowania

  •       Przygotowywanie powierzchni do naniesienia powłok

  •       Kontrolą jakości wykonanych elementów

  •       Dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy

Zadania na stanowisku:

  • przygotowanie powierzchni do malowania tj. odtłuszczenie, szpachlowanie, szlifowanie itp

  • zawieszanie do malowania i zdejmowanie pomalowanych detali - zabezpieczanie gotowych elementów do transportu

  •        utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe

  •        Dokładność  -  malowane elementy wymagają wysokiej estetyki

  •        Odpowiedzialność i uczciwość

  •        Chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia się

Mile widziane:

  •        Doświadczenie na podobnym stanowisku

Przesyłając cv bądź dostarczając je bezpośrednio wyrażają państwo zgodę na poniższa klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Zatorze
ID: 894810417