2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Gierczyce
Dodane 12 kwietnia 2024

Pomocnik Mechanika

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gierczyce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

POMOCNIK MECHANIKA

Miejsce pracy: Gierczyce

Opis stanowiska:

-praca w charakterze pomocnika mechanika,

-asysta przy osobie odpowiedzialnej za naprawę maszyn budowlanych

Wymagania:

- prawo jazdy kat. B

- mile widziane doświadczenie , jednak istnieje też możliwość przyuczenia do pracy na miejscu

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

-praca na pełny etat w systemie jednozmianowym Pon-Pt

- szkolenia zawodowe (możliwość stałego pogłębiania wiedzy),

- niezbędne narzędzia pracy

Wynagrodzenie: 4500 - 5 000 zł brutto

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych będzie PABLO RENTAL sp. z o.o. Gierczyce 231 ,32-744 Gierczyce.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974

r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych

danych osobowych jest dobrowolne.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Podstawa prawna:

pkt 32, pkt 42, pkt 43, pkt 171 preambuły, art. 4 pkt 11, art. 5 ust. 1

lit. b, art. 7 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z

27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem

danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia

dyrektywy 95/46/WE

- Dz.U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1

Lokalizacja

Gierczyce,

Małopolskie

Małopolskie, Gierczyce
ID: 911290749