2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Małopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Raciechowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Pomocnik mechanika maszyn ogrodowych w firmie Bętkowski Service

Wynagrodzenie

5 600 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raciechowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska:

firma Bętkowski Service, renomowany dostawca usług serwisowych dla maszyn ogrodowych, poszukuje energicznej osoby na stanowisko pomocnika mechanika maszyn ogrodowych. Jeśli jesteś zainteresowany rozwijaniem swojej kariery w dziedzinie mechaniki, posiadasz umiejętności techniczne oraz chęć do nauki, ta oferta jest dla Ciebie! Przyjdź do naszego zespołu i zdobądź cenne doświadczenie w serwisie maszyn ogrodowych.

Obowiązki:

  • wsparcie głównego mechanika przy diagnozowaniu usterek i przeprowadzaniu napraw maszyn ogrodowych,

  • pomoc przy wykonywaniu okresowych przeglądów i konserwacji maszyn,

  • montaż i demontaż części, wymiana podzespołów według instrukcji.

Wymagania:

  • zainteresowanie dziedziną mechaniki maszyn ogrodowych,

  • chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności,

  • zdolność do pracy manualnej i precyzyjnej,

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod nadzorem,

  • dbałość o porządek i schludność w miejscu pracy.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia praktycznych umiejętności oraz doświadczenia w dziedzinie mechaniki maszyn ogrodowych,

  • szansę nauki od doświadczonego zespołu mechaników,

  • pracę w przyjaznym środowisku, w którym wartość Twojego wkładu jest doceniana.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę w dziedzinie mechaniki maszyn ogrodowych, dołącz do zespołu Bętkowski Service i zdobądź cenne doświadczenie. Kontakt telefoniczny w godzinach 8-17

Lokalizacja

Raciechowice,

Małopolskie

Małopolskie, Raciechowice
ID: 911030211