2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lublin
Dodane 29 kwietnia 2024

pomocnik mechanika / mechanik precyzyjny Lublin

Wynagrodzenie

4 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

TURBODIESEL24.PL oraz CZYSZCZENIEDPF.PL

(dawniej znane jako DAKRO REGENERACJA)

firma oferująca kompleksowy serwis i regenerację wtryskiwaczy, pomp wtryskowych CR oraz filtrów cząstek stałych DPF,

poszukuje kandydata na stanowisko:

MECHANIK precyzyjny (lub pomocnik)

miejsce pracy : Ul. Nałęczowska 40, Lublin

więcej o nas: www.turbodiesel24.com, www.turbodiesel24.pl, www.czyszczenieDPF.pl

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O SKŁADANIE APLIKACJI PRZEZ OLX lub wizytę w siedzibie firmy.

Opis stanowiska/zakres obowiązków:

  • Mechanik precyzyjny: wsparcie serwisu i regeneracji / naprawa części samochodowych (pompy CR, wtryskiwacze, filtry DPF)

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych (prace warsztatowe)

  • uczciwości

  • aktywnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie + premie

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • umowę zlecenie w okresie próbnym

  • umowę o prace po okresie próbnym

  • Kompleksowe szkolenie z każdego rodzaju podzespołów

  • w pełni wyposażone stanowisko pracy

  • najnowocześniejsze urządzenia do testowania (BOSCH, HARTRIDGE)

  • dobrą atmosferę w pracy

  • pracę w firmie istniejącej od 17 lat

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 852953552