2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Zachodniopomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Widuchowa
PHU Impex
Dodane 01 maja 2024

Pomocnik mechanika samochodów ciężarowych

Lokalizacja

Widuchowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JEŚLI NIE MASZ DUŻEGO DOŚWIADCZENIA W PRACY NA STANOWISKU MECHANIKA, NIE SZKODZI! PRZESZKOLIMY CIĘ :)

Do naszego zespołu poszukujemy pomocnika mechanika samochodów ciężarowych . Osobę z pasją do motoryzacji, która lubi wyzwania związane z naprawami pojazdów. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną nowinkami technologicznymi w motoryzacji i chcesz rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym środowisku pracy, serdecznie zapraszamy do aplikowania. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Przygotuj się na nową przygodę zawodową z marką, będącą głównym rozgrywającym w Polsce, w obszarze rozwiązań ekologicznych związanych z czystym otoczeniem. Proponujemy Ci objęcie stanowiska pomocnika mechanika samochodów ciężarowych w naszym warsztacie znajdującym się w Widuchowej (woj. zachodniopomorskie).

Co oferujemy?

  • Transport (Szczecin i okolice) zapewniony przez pracodawcę

  • Przyuczenie, szkolenia wewnętrzne

  • Wdrożenie pod okiem doświadczonych kolegów

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z prawie 30 letnim doświadczeniem

  • Ciekawą pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze na umowę o pracę (8h dziennie - praca od poniedziałku do piątku)

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i pakiet benefitów

  • Bardzo dobre zaplecze techniczne i dostęp do fachowej wiedzy

  • Dostęp do specjalistycznego wyposażenia i urządzeń

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie diagnostyki i weryfikacja usterek technicznych

  •    Naprawa specjalistycznych pojazdów ciężarowych

  • Naprawa zabudów pojazdów ciężarowych

  • Wymiana części zgodnie z wymogami producenta

  •   Reagowanie na awarie, wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji

  • Naprawy w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki i hydrauliki

  • Obsługa specjalistycznych narzędzi oraz urządzeń warsztatowych

  • Bieżące raportowanie postępów wykonywanych prac

  • Prowadzenie dokumentacji napraw

  • Dbanie o porządek w miejscu pracy oraz przestrzeganie zasad BHP

Jakie są nasze wymagania względem Ciebie?

  • Chęć nauki oraz zdobywania doświadczenia

  • Łatwość przyswajania wiedzy

  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Motywacja do pracy

  • Rzetelne podejście do wykonywanych obowiązków

  • Umiejętność planowania i dobra organizacja pracy

O nas:

Ta oferta jest dedykowana Tobie, bo skoro doczytałeś dotąd, to pewnie czujesz, że kręcisz się w miejscu, nie widzisz przed sobą niczego poza ścianą, więc czas na zmianę. Zapewne dopadło Cię „zmęczenie materiału” lub utrata poczucia wpływu na cokolwiek. Albo nuda! My tymczasem szukamy kogoś z dobrą energią, chętnego do pracy.

Twój potencjalny pracodawca to szczecińska firma PHU IMPEX. Znają nas wszystkie przedsiębiorstwa w Polsce, zajmujące się usuwaniem śmieci z otoczenia. Szczegóły znajdziesz na naszej stronie www. Dbamy o ekologię i jest to u nas temat traktowany bardzo serio w realu, a nie deklaratywnie.

Jeśli Twoja aplikacja będzie konkretna i na temat, wówczas zadzwoni do Ciebie rekruter z zaproszeniem na spotkanie. Jeśli po rozmowie okaże się, że łączą nas wspólne wartości oraz doświadczenie, wówczas zaprosimy Cię do naszego świata.

Brzmi jak Twoja nowa praca?

Napisz do nas! Załącz odświeżone CV z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PHU-Impex zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że:

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest PHU-IMPEX z siedzibą  71-084 Szczecin, ul. Zielonogórska 36,

2. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na aplikowane przez Państwa stanowisko, na postawie art. 22 oraz 22(1) § 1 Kodeksu pracy w związku z art. 6 ust. 1 lit. f RODO oraz wyrażonej przez Państwa zgody, w zakresie danych wykraczających poza unormowanie art. 22(1) Kodeksu Pracy.

3.  Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednak ich brak uniemożliwi realizację celu, w jakim zostały przekazane, tj. uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym.

4. Administrator może ujawnić Pana/Pani dane osobowe podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi prawne, dostawcom usług lub produktów działającym w jego imieniu, w szczególności podmiotom świadczącym dla Administratora usługi IT, HR, serwisowe, agencyjne, administracyjne.

5.  Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane wyłącznie na czas trwania procesu rekrutacji, a po jego zamknięciu wszelkie dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone.

6.  Posiada Pan/Pani prawo żądania:

a)  dostępu do treści swoich danych - w granicach art. 15 RODO,

b)  ich sprostowania – w granicach art. 16 RODO,

c)   ich usunięcia - w granicach art. 17 RODO,

d)  ograniczenia przetwarzania - w granicach art. 18 RODO,

e)  przenoszenia danych - w granicach art. 20 RODO,

f)   wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pana/Pani danych osobowych opartego na art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - w granicach art. 21 RODO,

g)  cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli Administrator przetwarza je na podstawie Pana/Pani zgody.

Realizacja praw, o których mowa powyżej, może odbywać się poprzez przesłanie swoich żądań adres siedziby Spółki, o którym mowa w pkt. 1.

7. Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznacie, że przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy prawa (dane adresowe organu: Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).

Lokalizacja

Widuchowa,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Widuchowa
ID: 910728894