2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Żyrardów
Dodane 22 maja 2024

Pomocnik mechanika samochodowego

Lokalizacja

Żyrardów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Bianco Logistic istnieje na rynku od 20 lat. Obecnie w związku z rozwojem firmy, poszukujemy nowych pracowników do pracy w naszej firmie.

Poszukujemy osób zarówno z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia w branży TSL.

Jeśli jesteś osobą ambitną, komunikatywną, nie boisz się nowych wyzwań, to praca dla Ciebie.

Miejsce pracy: Korytów koło Żyrardowa

Główne zadania:

  • Pomoc w przeprowadzaniu diagnostyki samochodowej według obowiązujących procedur,

  • Pomoc w bieżącej konserwacji i przeglądach,

  • Pomoc w wykonywaniu napraw, przestrzegając wszystkich standardów,

  • Realizacja zadań zleconych przez przełożonego,

  • Podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych,

Nasze oczekiwania:

  • Sumienność w realizacji powierzonych zadań,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

  • Odpowiedzialność za wysoką jakość wykonanej pracy,

  • Rzetelność, dokładność, zaangażowanie,

  • Czynne prawo jazdy kat. B (kategoria C+E będzie dodatkowym atutem).

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilną i ciekawą pracę,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej i renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Prywatna opieka medyczna, karnet MultiSport.

Chętne osoby prosimy o składanie CV na maila: rekrutacja (at) biancologistic.pl, przez OLX lub osobiście w siedzibie firmy przy ul. 1 Maja 17 lok 18-20.

Dokonując zgłoszenia prosimy o dodanie załącznika z CV wraz z oświadczeniem: biancologistic.pl/dokumenty/Oswiadczenie_do_CV_Bianco.pdf

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Żyrardów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Żyrardów
ID: 638617930